BIOGRAFIE

Designérka Zuzana Veselá

Společnost „Zuzana Veselá“ byla založena v roce 2004. Návrhářka a kreativní ředitelka Zuzana Veselá, tvoří zejména na české módní scéně, kde se účastní mnoha módních akcí. Kterými například jsou: Prague Fashion Weekend, Designblok, Shooting Fashion Stars, Prague design week nebo design SUPERMARKET.

 

Zuzana je oděvní designérka, momentálně žije a tvoří v Praze. V roce 2004 ukončila Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, obor oděvní design. Vedle tvorby se věnuje pedagogické činnosti (Technická univerzita v Liberci). Její kolekce obsahují originální modely, často v kusovém provedení, nebo limitované série. Zuzana patří mezi výjimečné tvůrce české oděvní scény pro její originalitu, kreativní nápady, rychlost a důslednost zpracování.

 

Od roku 1997 navštívila a účastnila se mnohých veletrhů, výstav, módních přehlídek, kulturních akcí, fashion weeků a také soutěží. Získala řadu cen, nejvíce si však považuje třetího místa na „Humen Cupu“ v Číně v roce 2001. (Mezinárodní soutěž mladých módních návrhářů).

 

Své limitované kolekce můžete naleznout ve vybraných prodejnách v Praze. Její modely můžete zakoupit v obchodech jako je BACK-YARD, Deelive, Parazit nebo lokální prodejna z Bubenče Pokojíček.

 

Její oděvy často nosí běžné ženy, matky, manželky, kteří věří, v kvalitu před kvantitou, což nanejvýš důležité. Zuzana Veselá navrhuje Ready-to-wear linii dvakrát ročně. Ve svém ateliéru se specializuje na soukromou klientelu vybraných zákazníků. Ateliér Zuzany Veselé zhotovuje také kolekce večerních šatů, stejně tak jako zakázkové objednávky. Materiály pocházejí z České republiky, Velké Británie, Itálie nebo z EU. Výroba oděvů je zásadně v České republice.