Milé nevěsty

Budeme Vám plnit sny. Povíte nám, jak by Vaše vysněné šaty měly vypadat a my je pro Vás navrhneme a vyrobíme.

V soukromém ateliéru Zuzany Veselé se specializujeme na zakázkovou výrobu, elegantních, originálních, neobvyklých a jedinečných společenských a svatebních oděvů. Všechny modely jsou navrženy a vyrobeny tak, že každá z našich nevěst je jedinečná. Úzce spolupracujeme s našimi klienty od návrhu až po finální zkoušku vybraného modelu. Naším cílem je, aby jste vypadali úžasně a cítili se skvěle, však je to pokaždé nezapomenutelné. Těhotné nevěsty máme rádi, jelikož víme jak je složité sehnat ty pravé šaty na roustoucí bříško s Vaším miminkem.

Materiály máme české i světové. Každý z oděvů, tak může být vytvořen z nejjemnějších tkanin, s použitím propracovaných detailů a krásných siluet. Nabízíme osobní, uvolněné a přátelské prostředí ateliéru, kde si můžete vybrat z unikátních látek s výšivkami, jemných francouzských krajek nebo stovek druhů a barev hedvábí od řady dodavatelů.

Ceny společenských šatů začínají na 12 000,- Kč, dlouhé svatební šaty začínají na 16 000,- Kč a to včetně návrhu, kvalitních materiálů a ruční práce. Jelikož pracujeme svědomitě, oděvy vždy předáváme v termínu, na kterém se s Vámi osobně dohodneme.

A pokud si nevíte rady, co obléci maminkám, družičkám všech věkových kategorií nebo ženichovi, na Vaše přání navrhneme a zrealizujeme i celou svatbu. Pomůžeme Vám vybrat a sladit jednotlivé detaily v krásný celek.

Pro sjednání třeba i nezávazné osobní schůzky, prosím napište email přímo Zuzaně Veselé nebo volejte 608248256.

Ateliér Zuzana Veselá, V.P.Čkalova 798/24, Praha 6. Chůzí 5 minut od stanice metra Dejvická.