EXKLUZIVNÍ MÓDA

ZUZANA VESELÁ je prémiová módní značka nabízející luxusní, nadčasové dámské oděvy a zejména dámské šaty. Naše modely se neřídí ročními obdobími ani pomíjivými trendy a zůstanou tak klenotem ve vašem šatníku po mnoho let.

 

Soukromý Ateliér Zuzany Veselé se nachází na adrese V. P. Čkalova 24, Praha 6 – Bubeneč, 160 00, Česká republika.

 

Specializujeme se na limitované kolekce oděvů, ready-to-wear, svatební, společenské a plesové šaty a speciální klientské firemní objednávky.

 

A pro koho šijeme? Zejména pro krásně tvarované ženy, co nemají konfekční postavu, vysoké i malé. 80% našich zákaznic má nekonfekční postavu a všem upravujeme oděvy na míru.

 

Pokud si milé zákaznice nevíte rady s výběrem velikosti, barvy nebo střihu, je možné se si přijít osobně všechny modely vyzkoušet do našeho ateliéru. V ateliéru Vám pomůžeme vybrat šaty, a právě takové které budou odpovídat Vašim představám i přáním. Jestli bude chtít je možné ušít šaty z jiného materiálu či přímo na míru.

 

Každou sezónu pro Vás připravujeme vlastní kolekce nových modelů, které zahrnují jak jednoduché a cenově dostupné, tak luxusní rafinované modely.

 

Kromě svatebních šatů pro nevěsty každého věku nabízíme také společenské šaty, koktejlky pro všechny příležitosti – od dívčích šatů do tanečních, přes klasické „koktejlky“ nebo kostýmky na firemní večírky, do divadla, pro svědkyně nebo maminky na svatbu, ale i gardedámy do tanečních, až po velké plesové róby.

 

Součástí našeho ateliéru je krejčovská dílna, ve které máme velký výběr materiálů od dodavatelů z České republiky nebo vybraných zemí Evropské unie a světa. Máme unikátní dodavatele na krajky, hedvábí a mnohé další látky, které v jiných ateliérech nenajdete. Pravidelně sortiment doplňujeme podle aktuálních kolekcí od přímých dodavatelů.

 

Ceny společenských šatů začínají na 8 000,- Kč, dlouhé svatební šaty začínají na 16 000,- Kč a to včetně návrhu, kvalitních materiálů a ruční práce.

 

Pro sjednání osobní schůzky, prosím napište email přímo Zuzaně Veselé nebo telefonujte 608248256.